CAJ SHEREBELE A07

CAJ SHEREBE BIO ME BUSTINA 80L/copa.

Nder shekuj sherebela eshte perdorur per te kuruar probleme te rrugeve te frymemarrjes.  Murgjit e mesjetes e kane bere shurup duke e kombinuar me mjalte dhe uthull molle dhe e kane perdorur si ilac kunder kolles, ftohjeve, dhimbjes se grykeve dhe bronkitit. CajI i sherebeles ka veti antimikrobiale dhe ndihmon ne uljen e djersitjes se padeshiruar. Ka disa tregues se caji i herebeles mund te ndihmoje edhe ne stabilizimin e nivelit te sheqerit ne gjak por nuk duhet te merret vazhdimisht.Pini cajin e sherebeles 1 here ne dite nga nje kupe per 10 dite rradhazi. Beni pushim 3-4 dite dhe me pas rinisni. Caji i sherebeles nuk rekomandohet me gra shtatezena dhe ato qe ushtqejne femijet mepasi mund te ndikoje ne kontraksione te uterusit si dhe ne uljen e prodhimit te qumeshtit te gjirit.

80 L


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/organicshop.al/wp-content/themes/organicwebshop/woocommerce/single-product/add-to-cart/simple.php on line 70

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/organicshop.al/wp-content/themes/organicwebshop/woocommerce/single-product/meta.php on line 15